Digital Shine

Dystrybucja reklam

Kolportaż ulotek wykonujemy w systemie „door to door” na terenie całego Trójmiasta i okolic. Dzięki współpracy z doświadczonymi i profesjonalnymi kolporterami, posiadają Państwo 100% pewność rozniesienia materiałów reklamowych w wyznaczonym terminie i miejscu. Nasze doświadczenie na rynku Trójmiejskim pomoże w stworzeniu dla Państwa odpowiedniej kalkulacji, w której zawarta będzie stosowna ilość ulotek przypadających na wyznaczony rejon. Każdy dzień kampanii reklamowej jest dokładnie koordynowany przez naszych kontrolerów, a szczegółowe wyniki wysyłane są do Państwa drogą mailową lub telefoniczną do godziny 12 następnego dnia. Każdy klient codziennie otrzymuje dokładną informację gdzie została przeprowadzona akcja promocyjna i ile egzemplarzy materiałów reklamowych zostało rozdanych.

Gwarancja sukcesu

Z nami każdy odniesie sukces

Gwarancja sukcesy

Doświadczony zespół nigdy Państwa nie zawiedzie.

Na czas

Zawsze wtedy kiedy jest potrzeba

Na czas

Nasze zadania zawsze wykonujemy zgodnie z terminem.

GPS On-Line

Bądź jak Wielki Brat

GPS On-Line

Wszyscy nasi pracownicy posiadają nadajniki GPS.

Raporty

Analiza wykonanej pracy

Raporty

Raporty wysyłamy każdego dnia z wykonanej pracy.

Rodzaje dystrybucji reklam

GPS On-Line

Każdemu klientowi korzystającemu z tej formy kolportażu przysługuje bezpłatna kontrola kolportera GPS-on line.

Dlaczego my?

Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości usług marketingowych, w celu zwiększenia efektywności działań rynkowych. Ogromne zaangażowanie z Naszej strony, profesjonalizm i wysokie standardy jakie sobie stawiamy, pozwalają na dostosowanie usługi do Państwa potrzeb. Jako młodzi i odpowiedzialni ludzie nie pozwalamy aby szybko zmieniająca się sytuacja na rynku reklamy sprawiła, że Państwa firma została w tyle. Idziemy zawsze z duchem czasu i technologii, co umożliwia Nam równoczesne zaspokojenie potrzeb Państwa i rynku. Innowacyjność i otwartość na nowe doświadczenia wyróżnia Nas na tle konkurencji.

Nasze komentarze

Nasza firma korzystała z usług tej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kompleksowej obsługi naszego zamówienia tj. wizytówek, ulotek (ich kolportażu), banerów. W ekspresowym tempie dostaliśmy projekty i wizualizację. Następnie bardzo szybko zrealizowano zamówienie i rozniesiono ulotki, po czym dostarczono nam raport z kolportażu. Polecam szczerze ponieważ, ceny są najniższe z jakimi do tej pory się spotkałam, zaś sama firma najbardziej profesjonalna i rzetelna w swojej pracy i w świadczonych usługach.
Profesjonalnie przygotowany projekt ulotek, przystępne ceny druku, kolportaż wykonany bez żadnych uwag. Gorąco polecamy.
Modrzewiowa, Trójmiasto
Bardzo polecam. Kiedy potrzebowalam rozpromowac nowo otwarty sklep piekarniczo-cukierniczy wiedzialam, ze przez ulotki musimy sie wyroznic. Idac do tej firmy mialam kilka swoich pomyslow. Pani ktora tam pracuje sporo pozmieniala I efekt byl naprawde pioronujacy. Fachowa pomoc i obsluga. Goraco polecam.
Nieznajomy, Trójmiasto